Federacja Porozumienie Zielonogórskie kurtuazyjnie do nowego prezesa NFZ

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: FPZ/rynekaptek.pl   27-06-2012, 16:43

Jacek Krajewski, prezes Federacji Porozumienie Zielonogórskie wystosował list z gratulacjami do nowego prezesa NFZ Agnieszki Pachciarz.

"Życzę Pani, aby Narodowy Fundusz Zdrowia pod pani ręką, stał się organizacją wypełniającą swoją misję zgodnie z najlepszym interesem polskiego pacjenta. Wyrażam wolę współpracy Porozumienia Zielonogórskiego w tym dziele" - napisał prezes FPZ do Agnieszki Pachciarz.

W dalszej części listu czytamy:

"Obejmuje Pani funkcję w bardzo ważnym momencie. Teraz właśnie decyduje się o ostatecznym kształcie planu finansowego NFZ na rok 2013. Jako prezes największej organizacji świadczeniodawców otwartej opieki ambulatoryjnej zwracam uwagę na konieczność wzmocnienia roli podstawowej opieki zdrowotne w systemie polskiej ochrony zdrowia. Jest to zgodne m.in. z wnioskami ostatniego raport OECD z tego roku.

Życząc udanych decyzji i mądrych wyborów w realizacji powierzonych zadań deklaruję także pomoc Federacji Porozumienie Zielonogórskie w rozwiązywaniu  problemów na  jakie może trafić Narodowy Fundusz Zdrowia pod Pani kierownictwem".

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE