Grzegorz Kucharewicz: nasza akcja protestacyjna trwa

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: NIA/ rynekaptek.pl   15-05-2015, 08:30

Grzegorz Kucharewicz: nasza akcja protestacyjna trwa

Dziękując aptekarzom za dotychczasowe wsparcie protestu, szef Naczelne Rad Aptekarskiej wzywa do dalszej akcji protestacyjnej.

"Nasza akcja protestacyjna trwa! Nie możemy milczeć, gdy zagrożone jest bezpieczeństwo zdrowotne pacjentów. Nie po raz pierwszy argumenty naszego samorządu dotyczące istotnych problemów związanych z wykonywaniem zawodu farmaceuty są ignorowane przez polityków odpowiedzialnych za prowadzenie polityki lekowej. W imieniu Naczelnej Rady Aptekarskiej ponownie zwracam się do wszystkich farmaceutów o poparcie PROTESTU APTEKARZY" - informuje dr Grzegorz Kucharewicz.

Protest można poprzeć na stronie internetowej Naczelnej Izby Aptekarskiej. Tekst z protestem można też wydrukować, podpisać i przesłać do NIA.

Prezes zaleca też wywieszenie plakatu w formatach A4 i A3 w aptece.

"Proszę o poparcie protestu. Wspólnie protestujmy przeciw reglamentacji leków i bierności organów naszego państwa odpowiedzialnych za stworzenie warunków umożliwiających aptekom stałe zaopatrywanie pacjentów w leki ratujące ich zdrowie i życie" - dodaje szef samorządu aptekarskiego.

Więcej: http://nia.org.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH