Grzegorz Zagórny "Śląskim Aptekarzem Roku 2016"

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: ŚIA/rynekaptek.pl   31-05-2016, 09:21

Grzegorz Zagórny "Śląskim Aptekarzem Roku 2016"

Śląska Izba Aptekarska wnioskowała o wyróżnienie mgr farm. Grzegorza Zagórnego tytułem "Śląski Aptekarz Roku 2016". Izba dostrzega wkład Zagórnego w rozwiązywanie problemów polskich farmaceutów.

Mgr farm. Grzegorz Zagórny jest absolwentem Wydziału Farmaceutycznego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Od ukończenia studiów w 1991 roku wykonywał zawód zarówno w aptekach prywatnych, aptekach szpitalnych oraz w hurtowni farmaceutycznej. Obecnie pracuje w Katowickim Oddziale Narodowego Funduszu Zdrowia jako Naczelnik Wydziału Gospodarki Lekami.

"Jego wysokie kompetencje pozwoliły na opublikowanie wielu analiz i opracowań z zakresu organizacji i systemów strukturalnych w NFZ. Wykonując zawód na różnych płaszczyznach, Grzegorz Zagórny miał okazje poznać wszelkie bolączki związane z pracą farmaceuty" - podaje ŚIA.

Izba przypomina, że Grzegorz Zagórny został powołany przez ministra zdrowia na przewodniczącego Zespołu Roboczego do spraw opieki farmaceutycznej. Zespół ten, podczas szeregu spotkań wypracowywał wzorce i koncepcje pozwalającą na legislację refundowanej opieki farmaceutycznej.

SIA postanowiła również wyróżnić odznaką "Pharmaciae Seniori": dr n. przyr. Stefana Skrzypczaka oraz mgr farm. Janinę Barancewicz.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH