III Kongres Wyzwań Zdrowotnych: ostatni dzień rejestracji

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: WOK/ rynekaptek.pl   07-03-2018, 08:45

III Kongres Wyzwań Zdrowotnych: ostatni dzień rejestracji Kongres Wyzwań Zdrowotnych to forum wielowątkowej debaty, której uczestnicy stawiają diagnozy i poszukują recept dla systemów ochrony zdrowia (fot. archiwum)

60 sesji panelowych, debat i prezentacji z udziałem ponad 300 prelegentów i ponad 3 tys. gości. Już 8 marca rozpocznie się w Katowicach trzecia edycja Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress 2018 - HCC).

8 i 9 marca 2018 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach spotkają się, między innymi, wybitni lekarze, przedstawiciele świata nauki, biznesu, finansów, rynku ubezpieczeniowego, organizacji pozarządowych, polityki, administracji państwowej i samorządowej oraz mediów.

Na 10 marca zaplanowano otwarty Śląski Dzień Zdrowia dla mieszkańców regionu.

Znacznie więcej niż medycyna
Finansowanie ochrony zdrowia, innowacje w medycynie, nowe terapie, e-zdrowie, wpływ stanu zdrowia społeczeństwa na gospodarkę - między innymi takie zagadnienia znalazły się w programie HCC 2018.

Kongres Wyzwań Zdrowotnych to forum wielowątkowej debaty, której uczestnicy stawiają diagnozy i poszukują recept dla systemów ochrony zdrowia. Wydarzenie odbywa się pod hasłem „Znacznie więcej niż medycyna” i - z racji wielu kontekstów oraz szerokiej reprezentacji zaangażowanych w tę tematykę środowisk - w skali Europy nie ma precedensu.

Sesje tematyczne III Kongresu Wyzwań Zdrowotnych, wzorem lat ubiegłych, podzielono na pięć „ścieżek tematycznych”:
• Polityka zdrowotna
• Finanse i zarządzanie
• Terapie
• Nowe technologie
• Edukacja

Z kolei podczas Gali w trakcie drugiego dnia III Kongresu Wyzwań Zdrowotnych, 9 marca 2018 r. o godz. 11.30 poznamy laureatów Nagród Animus Fortis (Mężny Duch). Nagrody wręczy laureatom wicepremier Beata Szydło.

Inicjatorem przyznania Nagród Animus Fortis jest Wojskowy Instytut Medyczny, który uhonoruje w ten sposób osoby i instytucje mające istotny wpływ na kształtowanie pozytywnego wizerunku służb ratowniczych oraz ich funkcjonowanie.

Nagroda jest przyznawana w dwóch kategoriach:
• Dla ratownika - za osobiste męstwo w czasie akcji ratowniczej

• Dla przedstawiciela instytucji, która znacząco przyczyniła się do wdrożenia zmian pozwalających skuteczniej ratować ludzkie życie.

Organizatorem Kongresu Wyzwań Zdrowotnych jest Grupa PTWP SA, wydawca m.in. magazynu i portalu Rynek Zdrowia i Rynek Aptek, organizator m.in.: Forum Rynku Zdrowia.

Więcej o Kongresie i rejestracja: http://www.hccongress.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH