Kolejny konkurs na dyrektora wielkopolskiego oddziału NFZ

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: NFZ/rynekaptek.pl   12-07-2011, 12:33

Do 26 lipca br. można wysyłać aplikacje do konkursu na stanowisko dyrektora Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia.

11 maja prezes NFZ Jacek Paszkiewicz odwołał Zbigniewę Nowodworską ze stanowiska dyrektora Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ. Jednocześnie ogłosił konkurs na to stanowisko.

Dotychczasowe przesłuchania kandydatów nie przyniosły rozstrzygnięcia konkursu.  Osoby zainteresowane aplikowaniem na to stanowisko mogą przesłać dokumenty w terminie do dnia 26 lipca 2011 roku.

Wymagania konieczne dla kandydatów to m.in.: minimum 5-letni staż na stanowisku kierowniczym w instytucjach będących podmiotami sektora finansów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 roku o finansach publicznych, a także wiedza i doświadczenie dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków dyrektora.

Wykształcenie: wyższe - ekonomia, medycyna, prawo, administracja, zarządzanie. Dodatkowym atutem będą studia podyplomowe w zakresie zarządzania, zdrowia publicznego, ubezpieczeń zdrowotnych.

Więcej: www.nfz.gov.pl
Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH