"Krajowy rynek apteczny w ponad 95% budują firmy polskie"

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: Alicja Koleśnik/ rynekaptek.pl   17-06-2016, 12:49

"Krajowy rynek apteczny w ponad 95% budują firmy polskie"

W pełni popieram Pani pogląd, że rynek apteczny jako część sektora farmaceutycznego ma strategiczne znacznie dla polskiego przemysłu. Nie jest jednak prawdziwe stwierdzenie, że rynek aptek jest zdominowany przez obcy kapitał - pisze w liście otwartym do prezes NRA, Elżbiety Piotrowskiej-Rutkowskiej, prezes zarządu DOZ, Alicja Koleśnik.

- Moją uwagę zwrócił artykuł pt. „Pacjent w centrum uwagi całego procesu leczenia”, jaki w dniu 13 czerwca br. ukazał się na portalu www.rynekaptek.pl. Pozwolę sobie podzielić się z Panią swoimi odczuciami po jego lekturze - pisze Alicja Koleśnik, prezes Zarządu DOZ S.A.

Przede wszystkim dziękuję za podkreślenie, że Pacjent jest w centrum uwagi całego procesu leczenia. W pełni się z tym zgadzamy i co więcej – od zawsze to podkreślamy. To właśnie hasło – „Pacjent w centrum uwagi” – stanowi bowiem misję DOZ Aptek i od lat przyświeca wszystkim realizowanym przez nas działaniom. Ponad 15 lat służby i pracy na polskim rynku aptecznym pozwoliło nam poznać Pacjentów oraz zapracować na ich zaufanie.

Odpowiedź na oczekiwania pacjentów
Naszym celem jest jak najlepsze odpowiadanie na ich oczekiwania. Każdego dnia farmaceuci DOZ Aptek z pasją i oddaniem wykonują swój zawód, kierując się wartościami swojego zawodu. Dzięki temu uczymy się, rozwijamy i podnosimy jakość świadczonych usług. Dla milionów Pacjentów w Polsce jesteśmy rzetelnym partnerem w procesie dbania o zdrowie. To powoduje, że czujemy się odpowiedzialni za ich zdrowie i dokładamy wszelkich starań, by tego zaufania nie zawieść.

Cieszę się, że podkreśla Pani, jak istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa zdrowotnego społeczeństwa pełnią farmaceuci. Jesteśmy stabilnym pracodawcą dla największej grupy farmaceutów w Polsce, którzy każdego dnia, wypełniając misję swojego zawodu, otaczają Pacjentów profesjonalną opieką i doradztwem.

DO POBRANIA


comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH