Kraków ugości duńskich aptekarzy

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: oia.krakow.pl/ rynekaptek.pl   20-05-2015, 15:27

Kraków ugości duńskich aptekarzy

10 czerwca br. Okręgowa Izba Aptekarska w Krakowie będzie gościła 12-osobową grupę duńskich aptekarzy.

- Duńscy koledzy zainteresowani są zarówno tym, jak wyglądają apteki w Polsce, a także jaki jest system prawny regulujący pracę farmaceutów. Nasi goście chcieliby w szczególności uzyskać krótkie informacje na temat prowadzenia apteki w Polsce (np. kto może mieć aptekę i ile aptek może posiadać, personel – krótkie informacje w oparciu o prawo farmaceutyczne – jakie ma kompetencje, jaki jest zakres świadczonych usług farmaceutycznych) - informuje szefowa krakowskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej, Barbara Jękot.

W trakcie wizyty Duńczycy zwiedzą 2 apteki. W czasie spotkania w Izbie przewidziany jest wykład na temat funkcjonowania rynku aptecznego w Polsce oraz dyskusja i wymiana doświadczeń. Spotkanie planowane jest w godzinach 12.00–14.00 w lokalu izby przy ul. Kobierzyńskiej 98 w Krakowie.

- W związku z tym poszukujemy farmaceutów mówiących po angielsku, niemiecku lub duńsku, chętnych do spotkania i podyskutowania na powyższe tematy. Za udział w spotkaniu przyznane zostaną 2 punkty edukacyjne miękkie. Zgłoszenia prosimy składać w biurze izby telefonicznie (12-264-25-53) lub e-mailowo (biuro@oia.krakow.pl) - informuje Izba.

Więcej: http://oia.krakow.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH