Kryształowe Pióra rozdane, po raz dziesiąty

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: LJX/ rynekaptek.pl   24-06-2016, 12:44

Kryształowe Pióra rozdane, po raz dziesiąty

W tym roku 9 dziennikarzy otrzymało I nagrodę i statuetkę, a 18 dziennikarzom przyznano wyróżnienie w tegorocznej, 10 jubileuszowej edycji konkursu Kryształowe Pióra.

W tym roku laureatami I nagrody w kategorii „Choroby serca – rosnące zagrożenie" zostali: Anna Gmiterek-Zabłocka z Radia TOK FM za audycję pt.: Serce a udar mózgu, Margit Kossobudzka z Gazety Wyborczej za artykuł pt.: Jak nie mieć drugiego zawału serca oraz Artur Wolski z Programu 1 Polskiego Radia za audycję pt.: Choroby serca a rosnące zagrożenia życia.

W tym roku w kategorii "Depresja - przełamać tabu" najwyższe uznanie jury oraz I miejsce zdobyła Anna Jarosz z magazynu Zdrowie za artykuł pt.: Zalewa nas fala depresji.

Najwyższe uznanie jury oraz I miejsce w kategorii "Nowotwór – przełamać strach, wygrać życie"  zdobyli:Aleksandra Suwała z portalu interia.pl za artykuł pt.: Sztuka kochania dla zaawansowanych oraz Włodzimierz Szczepański z portalu medonet.pl za artykuł pt.: Walczyłem z guzem mózgu, bo chciałem dożyć narodzin syna. Dziś chcę pomagać chorym na glejaka.

W kategorii „Cukrzyca – wygrać z postępem choroby” najwyższe uznanie jury oraz I nagrodę otrzymali: Wojciech Moskal z Gazety Wyborczej za artykuł pt.:  Cukrzyca. Po cichu niszczy całe ciało, Katarzyna Koper z magazynu PANI za artykuł pt.: Cukier w górę, cukier w dół oraz Ewelina Potocka z portalu medonet.pl za artykuł pt.: Jak okiełznałem cukrzycę typu drugiego.


Organizatorem konkursu jest firma Servier. Patronem medialnym wydarzenia jest Rynek Zdrowia.

 
 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH