Marian Zembala: piękny i ambitny zawód

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: NIA/ rynekaptek.pl   23-09-2015, 11:15

Marian Zembala: piękny i ambitny zawód Aptekarze zbierają dzisiaj życzenia. To piękny i ambitny zawód - ocenia minister zdrowia

Gorąco pozdrawiamy wszystkich aptekarzy, członków naszego samorządu. Dziękujemy Wam, Koleżanki i Koledzy, za codzienną pracę i zaangażowanie w opiekę nad pacjentami - pisze z życzeniami dla wszystkich aptekarzy szef NIA, Grzegorz Kucharewicz.

- Wykonując zawód zaufania publicznego, zawsze jesteście gotowi służyć chorym swoją wiedzą i doświadczeniem. To dzięki profesjonalizmowi i wrażliwości na potrzeby cierpiących cieszycie się ogromnym uznaniem swoich pacjentów i zaufaniem całego społeczeństwa - dodaje prezes Izby.

- W dniu naszego święta, mamy, jako aptekarze, okazję promować nasz zawód i szerzej informować społeczeństwo o pracy, którą codziennie wykonujemy w aptekach i o korzyściach, które pacjenci uzyskują i mogą uzyskać od aptekarzy. Jest to konieczne, teraz być może bardziej niż w przeszłości, ponieważ niejednokrotnie musimy bronić naszej identyfikacji zawodowej przed uproszczeniami, które niejednokrotnie sprowadzają aptekarzy do roli sprzedawców leków - uważa dr Kucharewicz.

Już po raz dwunasty Naczelna Izba Aptekarska organizuje obchody OGÓLNOPOLSKIEGO DNIA APTEKARZA. Główne uroczystości odbędą się 23 września 2015 roku w Warszawie. Honorowy patronat nad obchodami objął Minister Zdrowia, prof. Marian Zembala, życząc "dumy z uprawiania tego pięknego i ambitnego zawodu".
Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH