"Możecie na mnie polegać. Zaufajcie mi. Nie zawiodę"

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: NIA/ rynekaptek.pl   29-01-2016, 10:38

"Możecie na mnie polegać. Zaufajcie mi. Nie zawiodę" Kandydatka na szefa NRA apeluje do aptekarzy o jej wybór

Naczelna Izba Aptekarska opublikowała list Elżbiety Piotrowskiej-Rutkowskiej, kandydatki na funkcję prezesa Naczelnej Rady Aptekarskiej, adresowany do delegatów VII KZA.

"Bez względu na to, gdzie wykonujemy swój zawód: w aptece otwartej, szpitalnej, hurtowni, czy na uczelni, jesteśmy powołani do niesienia pomocy pacjentom. Siła naszej samorządowej rodziny jest sumą wysiłku ponad trzydziestu tysięcy członków samorządu aptekarskiego. Tak jak w rodzinie, w samorządzie aptekarskim mamy te same prawa i obowiązki" - napisała kandydatka, apelując o wybór Jej na funkcję prezesa Naczelnej Rady Aptekarskiej.

- Możecie na mnie polegać. Zaufajcie mi. Nie zawiodę - dodaje.

"Pierwszy artykuł ustawy o izbach aptekarskich jak rama dobrego obrazu definiuje przestrzeń samorządu zawodowego aptekarzy: Naczelna Izba Aptekarska i okręgowe izby aptekarskie stanowią samorząd zawodu aptekarskiego, jako reprezentację zawodowych, społecznych i gospodarczych interesów tego zawodu" - przypomina Elżbieta Piotrowska-Rutkowska.

Dodaje: - Po 25 latach istnienia nadszedł czas, żeby samorząd aptekarski stał się organizacją zdolną do podejmowania działań na wszystkich płaszczyznach, które dotyczą zawodowej i społecznej odpowiedzialności farmaceutów. Przyszłość samorządu zależy w równej mierze od programu działania oraz od przywództwa zdolnego do jego realizacji.

"Samorząd aptekarski jest przestrzenią mojej aktywności społecznej. Jestem członkiem Okręgowej Izby Aptekarskiej w Łodzi. Pełniłam przez dwie kadencje funkcję prezesa Okręgowej Rady Aptekarskiej, obecnie jestem jej wiceprezesem. Od dwóch kadencji jestem członkiem Naczelnej Rady Aptekarskiej" - przypomina kandydatka i deklaruje:

- Ubiegam się o objęcie funkcji Prezesa Naczelnej Rady Aptekarskiej. Zapewniam, że jestem przygotowana i zdolna do wypełnienia tej roli. Moja zawodowa wiedza oraz samorządowe i życiowe doświadczenie są polisą mojej niezawodności. Wiem, jak wyprowadzić samorząd aptekarski na szerokie wody i poprowadzić go do Naszego wspólnego celu.

Więcej: http://www.nia.org.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH