NFZ: nowe władze, nowe zasady

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: NFZ/ rynekaptek.pl   06-04-2016, 09:05

NFZ: nowe władze, nowe zasady

Kierownicy i pracownicy komórek organizacyjnych Centrali NFZ mogą brać udział w spotkaniach, konferencjach, sympozjach oraz innych uroczystościach organizowanych przez podmioty zewnętrzne, tylko po uzyskaniu zgody prezesa Funduszu.

Pełniący obowiązki prezesa Narodowego Fundusz Zdrowia Andrzej Jacyna zmienił zarządzenie w sprawie regulaminu organizacyjnego Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia. Zmienione zarządzenie opublikowano we wtorek (5 kwietnia).

Mówi ono m.in. o tym, że kierownicy i pracownicy komórek organizacyjnych Centrali mogą brać udział w spotkaniach, konferencjach, sympozjach oraz innych uroczystościach organizowanych przez podmioty zewnętrzne, po uzyskaniu za pośrednictwem Gabinetu Prezesa Funduszu, zgody prezesa Funduszu na udział w tym wydarzeniu.

Osoby kierujące komórkami organizacyjnymi w terminie 14 dni od dnia podpisania niniejszego zarządzenia, mają opracować projekty wewnętrznych regulaminów organizacyjnych kierowanych przez siebie komórek organizacyjnych Centrali i przedłożą je do zatwierdzenia prezesowi Funduszu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE