NFZ: w łódzkim oddziale Funduszu nie było mobbingu

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: dzienniklodzki.pl/ rynekaptek.pl   03-07-2015, 15:09

NFZ: w łódzkim oddziale Funduszu nie było mobbingu NFZ badał sprawę mobbingu w OW NFZ w Łodzi

Centrala NFZ zakończyła kontrolę w łódzkim oddziale NFZ. Mobbingu nie stwierdzono, ale odnotowano przypadki nieprzestrzegania praw pracowniczych i nierespektowania wartości, takich jak szacunek i godność osobista.

Kontrola była pokłosiem oskarżeń, kierowanych przez dwóch pracowników łódzkiego oddziału funduszu, którzy twierdzili, że byli mobbowani przez dyrektor oddziału Jolantę Kręcką.

Podobne oskarżenia dotyczyły także Sławomira Wasilewskiego, naczelnika wydziału prawno-organizacyjnego i gospodarczego. Do funduszu wkroczyła kilkuosobowa komisja z centrali NFZ, która miała to sprawdzić. Przeprowadzono wywiady z pracownikami oraz anonimową ankietę, która miała zweryfikować, czy jest mobbing. Ostatecznie nie znaleziono dowodów, które potwierdziłyby oskarżenia.

- Prezes NFZ zobowiązał dyrekcję oddziału do podjęcia niezwłocznie działań, które mają na celu zapobieganie i eliminację występowania zachowań, mogących mieć jakiekolwiek znamiona mobbingu - mówi "Dziennikowi Łódzkiemu" Sylwia Wądrzyk z biura komunikacji społecznej w centrali NFZ.

Więcej: http://www.dzienniklodzki.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH