NIA: informacje rozsyłane na temat Marka Jędrzejczaka są nieprawdziwe

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: NIA/rynekaptek.pl   27-01-2016, 08:39

NIA: informacje rozsyłane na temat Marka Jędrzejczaka są nieprawdziwe Marek Jędrzejczak broni się przed czarnym PR

Na stronie Naczelnej Izby Aptekarskiej opublikowano komunikat prezesa NRA w sprawie fałszywych informacji na temat dr. farm. Marka Jędrzejczaka, które są rozsyłane drogą elektroniczną. Sam kandydat napisał też oświadczenie.

Jak informuje Izba, w ostatnich dniach rozpowszechniane są w Internecie zmanipulowane informacje dotyczące jednego z kandydatów na prezesa NRA, dr. farm. Marka Jędrzejczaka. Ww. informacje opatrzone są tytułem: Komunikat KZA i wysyłane są z adresu: komunikat.kza@wp.pl

Jako Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego VII Krajowego Zjazdu Aptekarzy informuję wszystkich delegatów na VII KZA, że materiały powyższe nie mają nic wspólnego z organami Naczelnej Izby Aptekarskiej oraz Komitetem Organizacyjnym VII KZA. Rozpowszechniane informacje są nieprawdziwe i stanowią element czarnego PR - informuje dr Grzegorz Kucharewicz, prezes NRA.

Oświadczenie kandydata:

"W dniach 29-31 stycznia 2016 roku będziemy uczestniczyć w VII Krajowym Zjeździe Aptekarzy, podczas którego dokonamy m. in. wyboru prezesa Naczelnej Rady Aptekarskiej oraz członków Naczelnej Rady Aptekarskiej.

Dzisiaj, 25 stycznia 2016 roku, kiedy stałem się celem nikczemnego ataku w ramach czarnego PR, który od dłuższego czasu prowadzony jest, aby zdyskredytować moją osobę, postanowiłem się zwrócić do Was, Drodzy Delegaci.

Miałem nadzieję, że kampania przedwyborcza kandydatów do organów Naczelnej Izby Aptekarskiej będzie przebiegała spokojnie i merytorycznie. Niestety, myliłem się - w godzinach popołudniowych trafił do moich rąk zmanipulowany materiał, który kłamliwie kojarzy aptekę, dzisiaj prowadzoną przez moje dzieci, z jedną z funkcjonujących na terenie naszego kraju sieci. Jest mi bardzo przykro, że ktoś działający na rzecz moich adwersarzy dokonuje wręcz mistyfikacji i wysyła tę informację z adresu, którego brzmienie sugeruje jego związek z Krajowym Zjazdem Aptekarzy: komunikat.kza@wp.pl.

Jedynym dostępnym dla mnie środkiem obrony przed rozpowszechnianym wśród delegatów kłamstwem jest zwrócenie się do Was tą drogą" - pisze Marek Jędrzejczak.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH