Nominacje w konkursie dla zarządzających szkołami wyższymi

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: PAP Nauka w Polsce/Rynek Zdrowia   10-11-2015, 14:15

Nominacje w konkursie dla zarządzających szkołami wyższymi Rektorzy uczelni medycznych wśród nominowanych w konkursei LUMEN 2015

Ogłoszono nominacje do Nagrody Liderów Zarządzania Uczelnią LUMEN 2015. Wśród desygnowanych znaleźli się pracownicy uczelni medycznych.

 


Do pierwszej edycji konkursu nadesłano 169 zgłoszeń z 65 uczelni: 50 publicznych i 15 niepublicznych. Konkurowały one w pięciu kategoriach: Zarządzanie uczelnią, Innowacyjność, Współpraca z otoczeniem, Infrastruktura i Umiędzynarodowienie.

Wśród nominowanych znalazło się 26 rektorów, menadżerów i zespołów z 16 polskich szkół wyższych. W kategorii Zarządzanie uczelnią pojawił się m.in. rektor Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego prof. Janusz Moryś oraz rektor Uniwersytetu Medycznego w Łodzi prof. Paweł Górski.

W kategorii Infrastruktura nominowano: prof. Jacka Wysockiego z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, a w kategorii Umiędzynarodowienie prof. Grzegorza Oszkinisa z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Konkurs Liderzy Zarządzania Uczelnią LUMEN 2015 organizują: Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma doradcza PCG Polska. Oficjalne ogłoszenie zwycięzców konkursu nastąpi 23 listopada br. podczas Gali Konkursu LUMEN 2015 towarzyszącej Konferencji Liderów Zarządzania Uczelnią.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH