NRA przygotuje opinię dla rządu w sprawie pracy aptek w weekendy

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: NRA/rynekaptek.pl   09-02-2016, 09:01

NRA przygotuje opinię dla rządu w sprawie pracy aptek w weekendy

Prezes NRA poinformowała, że Rada przygotowuje opinię dla strony rządowej w sprawie planowanego podatku związanego z prowadzeniem działalności w soboty oraz w niedziele i święta. NRA podała też inne plany na najbliższe posiedzenia.

Podczas pierwszego posiedzenia Rady, które odbyło się 5 lutego prezes mgr farm. Elżbieta Piotrowska–Rutkowska zapowiedziała, że w najbliższym czasie zostanie zorganizowane spotkanie prawników reprezentujących izby aptekarskie. Celem spotkania będzie ustalenie zasad współdziałania w zakresie spraw wspólnych dla całego samorządu aptekarskiego.

Rada zapoznała się także z projektem strategii działania NRA w zakresie ograniczenia obrotu pozaaptecznego oraz w zakresie przestrzegania przepisów antykoncentracyjnych. Projekt strategii dotyczącej ograniczenia obrotu pozaaptecznego przedstawił mgr farm. Marek Tomków, a w zakresie poszanowania przepisów antykoncentracyjnych mgr farm. Michał Byliniak i mgr farm. Marek Tomków.

NRA postanowiła, że kwota miesięczna części składki członkowskiej odprowadzanej przez okręgowe Izby aptekarskie na rzecz Naczelnej Izby Aptekarskiej od jednego członka izby nie ulega zmianie.

Spotkania NRA odbywać się będą co dwa miesiące.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH