Oświadczenie jednego z akcjonariuszy Selvity

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: Selvita/ rynekaptek.pl   15-12-2017, 09:40

Oświadczenie jednego z akcjonariuszy Selvity Akcjonariusz Selvity wyjaśnia stan posiadania akcji spółki (fot. archiwum)

Dr Tadeusz Wesołowski, akcjonariusz i członek Rady Nadzorczej Selvity, wydał oświadczenie w związku z opublikowanymi raportami bieżącymi dotyczącymi zmiany stanu posiadania akcji spółki.

"W związku z upublicznionymi zawiadomieniami o zmianie stanu posiadanego udziału w ogólnej liczbie głosów spółki Selvita oświadczam, że zmiany te wynikają z decyzji o likwidacji podmiotów, za których pośrednictwem kontrolowałem łącznie 1.039.738 akcji spółki stanowiących łącznie 7,55 proc. kapitału zakładowego oraz uprawniające do 5,83 proc. głosów na Walnym Zgromadzeniu" - informuje w oświadczeniu dr Wesołowski.

"Jednocześnie informuję, że wszystkie wyżej wskazane akcje w spółce Selvita przeniesione zostały do podmiotu o charakterze prawnym funduszu inwestycyjnego, którego jestem beneficjentem. Deklaruję, że pozostaję długoterminowym akcjonariuszem, a także planuję pozostać członkiem Rady Nadzorczej spółki Selvita. Powyższe zmiany mają na celu wyłącznie uporządkowanie posiadanych przeze mnie aktywów" - dodał.

Informuje również, iż poza wyżej opisanymi akcjami, posiada również bezpośrednio 92.975 akcji stanowiących 0,67 proc. w kapitale zakładowym spółki oraz uprawniających do 0,52 proc. ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH