PARP nagrodził firmy za wykorzystanie unijnych środków

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: LJX/rynekaptek.pl   23-04-2015, 11:01

PARP nagrodził firmy za wykorzystanie unijnych środków Selvita nagrodzona za wykorzystanie środków unijnych

Selvita SA otrzymała od Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) nagrodę w specjalnej, utworzonej po raz pierwszy kategorii „Lider innowacyjności i rozwoju”.  Biotechnologiczna spółka została wyróżniona za efektywne wykorzystanie środków unijnych do rozwoju działalności w perspektywie unijnej 2007-2013.

W ramach perspektywy finansowej 2007-2013 Selvita pozyskała ze środków unijnych łącznie 61 mln zł, z czego 28,1 mln zł z programów realizowanych przez PARP.

Nagrodę Selvicie wręczyli podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego: prezes PARP, Bożena Lublińska-Kasprzak, poseł do Parlamentu Europejskiego, prof. Jerzy Buzek oraz prezes Polskiego Towarzystwa Wspierania Przedsiębiorczości Wojciech Kuśpik.

Podczas tegorocznej, VI edycji konkursu dla innowacyjnych firm, którego ideą jest popularyzacja nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań w biznesie oraz efektywnego wykorzystania środków unijnych, PARP nagrodził przedsiębiorstwa i instytucje z otoczenia biznesu w następujących kategoriach: Innowacyjny projekt, Innowacyjna instytucja otoczenia biznesu, Wizjoner ICT, Firma odpowiedzialna w biznesie, Firma na miarę dużych możliwości, Technologia kosmiczna. Utworzenie specjalnej kategorii „Lider Innowacji i Rozwoju”  było bezpośrednio związane z zakończeniem unijnej perspektywy finansowej na lata 2007-2013.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH