Paweł Sztwiertnia żegna się z Infarmą

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: Infarma/ rynekaptek.pl   25-10-2016, 11:23

Paweł Sztwiertnia żegna się z Infarmą Dyrektor Paweł Sztwiertnia żegna się z Infarmą

Piastujący od 2008 roku stanowisko dyrektora generalnego Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych Infarma, Paweł Sztwiertnia zdecydował o podjęciu nowych wyzwań zawodowych. Z początkiem listopada zastąpi go Bogna Cichowska-Duma.

- Podjąłem decyzję o zaangażowaniu się w nowe projekty, w których moje doświadczenie zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym będzie wartością dodaną. Praca w INFARMIE dała mi możliwość budowania zespołu i kierowania organizacją zrzeszającą konkurujące na co dzień firmy oraz reprezentowania innowacyjnej branży farmaceutycznej. To było dla mnie wyróżnienie – powiedział Paweł Sztwiertnia.

2 listopada stanowisko dyrektora generalnego INFARMY obejmie Bogna Cichowska-Duma, absolwentka krakowskiego Collegium Medicum, Krajowej Szkoły Administracji Publicznej oraz Szkoły Głównej Handlowej, posiadająca wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu w administracji rządowej oraz na rynku prywatnych usług medycznych.

W latach 2002-2011 Bogna Cichowska-Duma pracowała w Ministerstwie Gospodarki jako starszy specjalista, a następnie jako zastępca dyrektora w Departamencie Funduszy Europejskich oraz w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, w Departamencie Koordynacji Wdrażania Programów oraz Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach. Od 2011 roku związana jest z sektorem prywatnej opieki medycznej. Przez cztery lata kierowała Centrum Medycznym Medicover w Wilanowie, a od 2015 roku była dyrektorem zarządzającym jednej z placówek sieci LuxMed.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH