PGF Solidnym Pracodawcą Roku

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: pgf.com.pl, ms/rynekaptek.pl   12-01-2015, 09:03

PGF Solidnym Pracodawcą Roku PGF Solidnym Pracodawcą Roku

Polska Grupa Farmaceutyczna znalazła się wśród laureatów konkursu Solidny Pracodawca 2014 - przedsiębiorstw najbardziej wiarygodnych pod względem polityki personalnej.

Celem projektu jest wyróżnienie przedsiębiorców, którzy w działalności promują najciekawsze rozwiązania z zakresu HR. Projekt ma promować podmioty gospodarcze cechujące się wzorcową polityką personalną, przekładającą się na wysoką jakość produktów i świadczonych usług. Nagrody przyznawane są w kategoriach branżowych, regionalnych oraz kategorii ogólnopolskiej.

- W rozwoju firmy istotne znaczenie odgrywa polityka HR, która ma za zadanie być jak najbliżej, wspierać biznes, dotykać tego co ważne dla pracowników – powiedziała Anna Socha, prezes zarządu PGF.

Prezes spółka mówi, że firma dba o swoich pracowników, gwarantuje poszanowanie zasad równego traktowania wszystkich zatrudnionych (niezależnie od wieku, statusu, sytuacji życiowej). W związku z tym PGF inwestuje w swoich pracowników, pamiętając, że to ludzie są najważniejsi i to dzięki nim firma stale się rozwija. W PGF organizowane są w tym celu odpowiednio dostosowane do potrzeb szkolenia rozwijające kompetencje pracowników.

Patronat nad programem Solidny Pracodawca objęli Pracodawcy RP.

Więcej: www.pgf.com.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH