Pierwsza rata spłaty trafiła do wierzycieli Biomedu Lublin

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: Biomed-Lublin/ rynekaptek.pl   12-10-2016, 12:15

Pierwsza rata spłaty trafiła do wierzycieli Biomedu Lublin Pierwsza spłata kapitału, w wysokości 5% jego wartości, trafi do obligatariuszy przed upływem trzech miesięcy od dnia zatwierdzenia układu

Biomed-Lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek S.A. zgodnie z harmonogramem zawartym w warunkach układu z wierzycielami, dokonał spłaty pierwszej raty na rzecz obligatariuszy - informuje spółka w komunikacie prasowym.

Wierzyciele z tej grupy otrzymali łącznie ok. 650 tys. zł w ramach spłaty zaległych odsetek. Pozostałe odsetki płacone będą w półrocznych odstępach, zgodnie z oryginalnym harmonogramem.

Pierwsza spłata kapitału, w wysokości 5% jego wartości, trafi do obligatariuszy przed upływem trzech miesięcy od dnia zatwierdzenia układu.

– Wykonanie układu i umożliwienie spółce dalszego rozwoju ma dla nas kluczowe znaczenie. Podejmowane działania sprzedażowe i marketingowe przekładają się na widoczny wzrost popytu na produkty Spółki. Dobre wyniki ich sprzedaży pozwalają nam z wyprzedzeniem gromadzić środki na należne spłaty. To pozytywny sygnał dla wierzycieli, co potwierdza zrealizowana 6 października br. płatność – mówi Andrzej Stachnik, prezes zarządu BIOMED-LUBLIN WSiS S.A.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH