Piotr Sucharski, prezes zarządu grupy Neuca o pracy farmaceuty

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: biotechnologia.pl, ms / rynekaptek.pl   05-05-2015, 13:04

Piotr Sucharski, prezes zarządu grupy Neuca o pracy farmaceuty Neuca: ptojekty dla aptekarzy

- Właściciel apteki realizuje nie tylko misję, jaką jest dostarczenie pacjentom leków, ale także prowadzi biznes. Nie wszyscy aptekarze patrzą na swoje apteki jak na przedsiębiorstwa, których zadaniem jest przynoszenie zysków – uważa Piotr Sucharski, prezes zarządu grupy Neuca.

- W poprawie wyników apteki na pewno pomaga umiejętne zarządzanie asortymentem, odpowiednie motywowanie pracowników oraz otwartość na nowe rozwiązania. Neuca stara się pomagać niezależnym farmaceutom w zarządzaniu apteką poprzez uruchamianie programów aptecznych ZYSK+ oraz Partner+ - wyjaśnia Piotr Sucharski dla portalu biotechnologia.pl.

W grudniu 2014 r. Neuca uruchomiła linię do pakowania i przepakowywania leków oraz parafarmaceutyków. Według Piotra Sucharskiego, dzięki tej inwestycji ma być uelastyczniony model dostaw (dostarczanie produktu na czas i w ilości oczekiwanej przez aptekę). Inwestycja powinna m.in. zwiększyć zaufanie farmaceutów do produktów własnych grupy Neuca.

-  Przedsięwzięcie ma także istotne znaczenie dla podwyższenia rentowności segmentu marek własnych, który systematycznie zwiększa udział w zysku netto grupy – uważa prezes zarządu grupy Neuca.

Więcej: biotechnologia.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH