Pomóż. Wypełnij ankietę

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: FB/ rynekaptek.pl   13-04-2016, 09:33

Pomóż. Wypełnij ankietę

Studentka farmacji przygotowuje pracę magisterską na temat tego czy farmaceuci mają odpowiedni dostęp do informacji niezbędnych do wykonywania czynności fachowych, a w szczególności do sprawowania opieki farmaceutycznej. Prosi o wypełnienie ankiety.

"Jestem studentką V roku farmacji Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W ramach przygotowywania pracy magisterskiej prowadzę badania ankietowe wśród magistrów farmacji pracujących w aptekach ogólnodostępnych" - pisze Paulina Król.

Celem podstawowym pracy jest zbadanie czy farmaceuci w Polsce mają odpowiedni dostęp do źródeł informacji niezbędnych do wykonywania czynności fachowych, a w szczególności do sprawowania opieki farmaceutycznej.

Celem dodatkowym jest analiza jak usprawnienie dostępu do źródeł informacji wpłynęłoby na możliwości rozwoju opieki farmaceutycznej oraz jakie są oczekiwania i potrzeby w tym zakresie.

Dlatego studentka zwraca się z prośbą o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań. Ankieta jest anonimowa oraz projekt realizowany jest za zgodą odpowiedniej Komisji Bioetycznej.

Link do ankiety: https://docs.google.com/

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH