Prezent od Mikołaja dla podopiecznych Domów Samotnej Matki

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: DOZ Fundacja Dbam o Zdrowie/rynekaptek.pl   09-12-2016, 08:24

Prezent od Mikołaja dla podopiecznych Domów Samotnej Matki Organizowane od sześciu lat przez Fundację wieczorne spotkania dobroczynne każdego roku gromadzą przedstawicieli środowisk biznesu, farmacji, medycyny, nauki i kultury.

Ponad 110 tys. zł. zebrała DOZ Fundacja Dbam o Zdrowie w ramach charytatywnej aukcji, która odbyła się 6 grudnia 2016 r. podczas Wieczoru Mikołajkowego w Warszawie. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone dla podopiecznych Domów Samotnej Matki we Wrocławiu, Łodzi i Poznaniu.

Przedstawiciele biznesu, farmacji, medycyny, nauki i kultury przekazali wsparcie w postaci darowizn oraz wzięli udział w licytacji blisko 100 przedmiotów. Wśród wylicytowanych prac były obrazki namalowane przez dzieci będące pod opieką Domów Samotnej Matki, a także dzieła m.in. Grzegorza Adacha, Henryka Płóciennika, Iwana Kulika, Dariusza Fieta, Elżbiety i Mariana Bocianowskich, czy zdjęcia Adama Wajraka i Jacka Kusińskiego.

Na licytacji nie zabrakło także akcentów sportowych. Goście mieli okazję nabyć piłki z autografami polskich sportowców, m.in. szczypiornistów i siatkarzy, jak również koszulki z autografami koszykarza Marcina Gortata oraz piłkarzy Wisły Kraków.

Poddawane licytacji nie były tylko przedmioty. Dużym zainteresowaniem cieszyła się możliwość wylicytowania spotkań z Urszulą Dudziak oraz Kingą Rusin.

Łącznie podczas charytatywnego wieczoru, Fundacji DOZ udało się zebrać ponad 110 tys. zł. Środki zostaną przeznaczone na pomoc podopiecznym Domów Samotnej Matki we Wrocławiu, Łodzi i Poznaniu. Trafią na program wsparcia i wyrównania szans społecznych kobiet będących pod opieką tych ośrodków.

- Chcemy przekazać kobietom wiarę w siebie i własne możliwości oraz zachęcić je do podejmowania aktywności, które pozwolą im na usamodzielnienie się i rozpoczęcie nowego etapu życia – powiedziała Elżbieta Łacina, członek zarządu DOZ Fundacji Dbam o Zdrowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH