Ruszają śniadania wtorkowe. MZ publikuje regulamin

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: MZ/ rynekaptek.pl   06-04-2016, 14:53

Ruszają śniadania wtorkowe. MZ publikuje regulamin

Od dziś każdy może zainteresować resort zdrowia swoim problemem i zaproponować prezentację w ramach śniadań wtorkowych. Warunek: musi zmieścić się w 10 minutach.

Minister Zdrowia wydał zarządzenie w sprawie ustalenia regulaminu śniadań wtorkowych. Ich celem jest wymiana wiedzy, doświadczeń i opinii dotyczących praktyki, idei i przyszłych rozwiązań w funkcjonowaniu lekowych i nielekowych świadczeń gwarantowanych.

Udział w śniadaniach wtorkowych jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych przedstawieniem wybranego i zaakceptowanego wcześniej przez prowadzącego zagadnienia.

Śniadania prowadzi wiceminister zdrowia, Krzysztof Łanda. Są organizowane w każdy pierwszy i trzeci wtorek miesiąca, w godz. 10.00-12.30.

Przedmiotem śniadań jest prezentacja i dyskusja zagadnień. Na jedno ustne wystąpienie przewidziano 10 minut, w tym są 3 minuty na przedstawienie zagadnień problemowych i 7 minut na przedstawienie proponowanego rozwiązania.

W programie spotkania przewiduje się 15 minut na dyskusję nad przedstawionym zagadnieniem.

Osoby zainteresowane taką formą kontaktu z resortem zdrowia mogą zgłaszać się za pośrednictwem strony internetowej MZ, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

W ciągu 10 dni od przesłania zgłoszenia, interesariusz otrzyma z MZ informację zwrotną o akceptacji lub jej braku dla wystąpienia.


Podobał się artykuł? Podziel się!

DO POBRANIA


comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH