Ruszyła III edycja programu stażowego w Polpharma Biologics

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: Polpharma/ rynekaptek.pl   30-01-2018, 13:03

Ruszyła III edycja programu stażowego w Polpharma Biologics Zakład produkcji leków Polpharmy (fot. Polpharma)

Polpharma oferuje możliwość odbycia rocznego, płatnego stażu w jednym z działów Polpharma Biologics zlokalizowanych w Gdańsku w ramach projektu Laboratorium Kariery. Rekrutacja potrwa do 22 lutego 2018 roku.

W tym roku po raz pierwszy program skierowany jest do dwóch grup kandydatów, zróżnicowanych pod kątem wykształcenia i wiedzy branżowej:

- Laboratorium Kariery – sekcja dla zainteresowanych rozwojem w branży biotechnologicznej absolwentów techników, szkół zawodowych i liceów;

- Laboratorium Kariery Plus – dla absolwentów i studentów ostatnich lat kierunków: biotechnologia, biologia, chemia oraz nauk pokrewnych, znających bardzo dobrze język angielski.

Rekrutacja ruszyła 26 stycznia 2018 r. i potrwa do 22 lutego 2018. W ciągu tych 4 tygodni dokonana zostanie selekcja aplikacji, w wyniku której wybrane osoby zaproszone zostaną do wypełnienia testów umiejętności oraz predyspozycji zawodowych. Kolejnym zadaniem dla najwyżej ocenionych w testach kandydatów będzie przygotowanie case study na zadany temat, a ostatnim etapem procesu będzie osobista rozmowa rekrutacyjna w Polpharma Biologics w Gdańsku.

Staż rozpocznie się w kwietniu 2018 roku.

Wyłonieni w drodze rekrutacji stażyści będą mieli okazję pracować w laboratorium biotechnologicznym i szkolić się pod okiem doświadczonych ekspertów, uczestnicząc w realizacji projektów o zasięgu globalnym. Najzdolniejsi z nich otrzymają możliwość stałego zatrudnienia.

Liczba zgłoszeń do dwóch poprzednich edycji Laboratorium Kariery pokazuje, jak wysokie jest zainteresowanie młodych specjalistów zdobyciem szansy na rozwój kariery w obszarze biotechnologii w Polsce – w latach 2016 i 2017 do programu zgłosiło się ponad 2500 osób.

Więcej informacji na temat programu znaleźć można na stronie http://www.laboratorium-kariery.pl/

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH