Sanofi zaprasza studentów do swojego zakładu na staże i praktyki

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: Sanofi/ rynekaptek.pl   08-03-2017, 11:36

Sanofi zaprasza studentów do swojego zakładu na staże i praktyki Podczas podpisania listu intencyjnego, Sanofi reprezentował Marek Ruchała, ze strony Uniwersytetu Rzeszowskiego list podpisał prof. Sylwester Czopek

Sanofi i Uniwersytet Rzeszowski podpisały list intencyjny, dotyczący podjęcia formalnej współpracy w celu podniesienia efektywności działań prowadzonych w obszarach naukowym, dydaktycznym, edukacyjnym oraz promocyjnym - informuje firma w komunikacie.

- Wierzymy, że podpisanie tego dokumentu przyczyni się do rozwoju innowacji w regionie i wpłynie pozytywnie na podnoszenie jakości kształcenia oraz lepsze rozumienie wzajemnych potrzeb środowiska naukowego i biznesowego – powiedziała Magdalena Kruszewska, prezes zarządu Sanofi Polska.

Priorytetowe działania, wspólnie określone przez sygnatariuszy, zakładają wymianę dobrych praktyk i doświadczeń, które staną się trzonem dla kolejnych aktywności. Współpraca będzie obejmowała między innymi wykorzystywanie potencjału Zakładu Produkcji Sanofi w celach dydaktycznych, działalności promocyjnej oraz komercjalizacji badań naukowych.

Inicjatywa przyczyni się także do podnoszenia kwalifikacji i umożliwienia nabywania doświadczenia studentom Uniwersytetu Rzeszowskiego, poprzez możliwość odbywania staży i praktyk zawodowych oraz korzystania z zasobów kompetencyjnych, zgromadzonych przez Sanofi i Uniwersytet Rzeszowski w ramach wspólnych projektów edukacyjno-promocyjnych.

Podczas podpisania listu intencyjnego, Sanofi reprezentował Marek Ruchała – dyrektor Zakładu Produkcyjnego Sanofi w Rzeszowie. Ze strony Uniwersytetu Rzeszowskiego, list podpisał Rektor Uczelni, prof. dr hab. Sylwester Czopek.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH