SIA: masz dokumenty i zdjęcia, podziel się nimi z Izbą

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: SIA/ rynekaptek.pl   27-04-2016, 10:30

SIA: masz dokumenty i zdjęcia, podziel się nimi z Izbą

Śląska Izba Aptekarska poszukuje zdjęć i innych materiałów z początku działania OIA w Katowicach. Z okazji 25. lecia śląskiej izby.

19 kwietnia 1991 roku zostały w Polsce powołane do istnienia Okręgowe Izby Aptekarskie. W związku z przygotowaniami do obchodów 25 - lecia Śląskiej Izby Aptekarskiej, zwracamy się z prośbą o przesyłanie do naszej izby: zdjęć, listów, wspomnień i innych materiałów, które chcieliby Państwo, aby znalazły się w publikacji podsumowującej istnienie samorządu na Śląsku - pisze szef ŚIA, Piotr Brukiewicz.

Poszukiwane dokumenty, zwłaszcza zdjęcia, mogą dotyczyć np. okresu CEFARM-u, czy też ważnych wspomnień z lat 90-tych lub wcześniejszych.

Materiały można wysyłać mailowo na katowice@oia.pl lub listownie na adres: Śląska Izba Aptekarska, 40-637 Katowice, ul. Kryniczna 15, z dopiskiem 25-lecie SIA, do 15 czerwca 2016 roku.

Wszelkie przesłane materiały zostaną później zwrotnie odesłane. W nagrodę za pomoc ci, którzy podzielą się swoimi pamiątkami, otrzymają nową publikację dotyczącą 25-lecia Śląskiej Izby Aptekarskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH