Skala odzewu przeszła najśmielsze oczekiwania ministra

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: Infarma/rynekaptek.pl   09-05-2016, 09:31

Skala odzewu przeszła najśmielsze oczekiwania ministra Minister zdrowia dziękuje za uwagi Infarmy związane z funkcjonowaniem polskie służby zdrowia. Fot. Rynek Zdrowia

"Dotychczas odebrałem około setki listów, które łącznie stanowią kilkaset stron uwag i postulatów zmian" - pisze minister zdrowia do jednej z organizacji, która również zaangażowała się w dialog społeczny z resortem zdrowia.

Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł przesłał do Infarmy list z podziękowaniami za uwagi i pomysły działań, które należy podjąć "w obszarze bezpieczeństwa zdrowotnego obywateli".

Minister dzieli się radością, że jego prośba o merytoryczne uwagi na temat stanu systemu ochrony zdrowia wysłana do ponad 200 instytucji spotkała się z tak szerokim odzewem.

Radziwiłł wspomina o licznych spotkaniach z przedstawicielami środowisk pracowników i organizatorów służby zdrowia i pacjentów.

"Obecnie w resorcie toczą się prace analityczne nad zasadnością zgłoszonych propozycji i możliwościami ich wdrożenia w życia" - pisze Radziwiłł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

DO POBRANIA


comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH