Staż w hiszpańskim szpitalu? Rusza II edycja programu

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: NIA/ rynekaptek.pl   09-04-2018, 09:03

Staż w hiszpańskim szpitalu? Rusza II edycja programu W 2018 program roku poszerza swoją ofertę edukacyjną wzbogacając ją o współpracę z referencyjnym szpitalem uniwersyteckim Balearów – Hospital Universitari San Espases na Majorce (fot. archiwum)

Ruszył nabór na drugą edycję Międzynarodowego Programu Staży Zawodowych dla polskich farmaceutów organizowanego przez Naczelną Izbę Aptekarską we współpracy z Sociedad Española de Farmacia Hospitalaria.

Program powstał z myślą o farmaceutach szpitalnych, którzy chcą rozwijać się zawodowo poprzez poszerzanie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych, w oparciu o naukę i wymianę doświadczeń w międzynarodowym środowisku.

Zakończony z sukcesem pilotaż pierwszej międzynarodowej inicjatywy edukacyjnej w ramach zagranicznych staży, która realizowana była w 2017 roku sprawił, że nawiązana współpraca pomiędzy Sociedad Española de Farmacia Hospitalaria a Naczelną Izbą Aptekarką prężnie się rozwija.

W 2018 program roku poszerza swoją ofertę edukacyjną wzbogacając ją o współpracę z referencyjnym szpitalem uniwersyteckim Balearów – Hospital Universitari San Espases na Majorce. Zwiększa się również liczbę dostępnych miejsc stażowych w pozostałych Szpitalach uniwersyteckich, pozwalając na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego szerszemu gronu ambitnych polskich farmaceutów.

Aby ubiegać się o uczestnictwo w stażu konieczne jest spełnienie warunków określonych w Kryteriach Kwalifikacyjnych oraz Regulaminie i złożenie wymaganych dokumentów w terminie podanym w Kalendarzu Rekrutacyjnym.

Więcej: http://www.nia.org.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH