WOIA: wkrótce koniec kadencji władz samorządowych

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: WOIA/Rynek Aptek   10-06-2015, 11:07

WOIA: wkrótce koniec kadencji władz samorządowych

Wielkopolska Izba Aptekarska przypomina farmaceutom ze swojego okręgu, że w roku 2015 kończy się kadencja władz samorządu aptekarskiego. W związku ze zbliżającym się tym terminem Rada aptekarska podejmie w najbliższym czasie decyzję o terminie Zjazdu sprawozdawczo-wyborczego, na którym prawo wyborcze mają wszyscy członkowie Wielkopolskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej.

 


W związku ze zbliżającym się tym terminem Rada aptekarska podejmie w najbliższym czasie decyzję o terminie Zjazdu sprawozdawczo-wyborczego, na którym prawo wyborcze mają wszyscy członkowie Wielkopolskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej.

Jak przypomina Izba, zjazd dokona wyboru na następną kadencję: Prezesa Wielkopolskiej Izby Aptekarskiej, Członków Wielkopolskiej Okręgowej Rady Aptekarskiej, Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej, Sądu Aptekarskiego, Komisji rewizyjnej oraz Delegatów na Zjazd Krajowy.

Rada podkreśla także, że zjazd sprawozdawczo-wyborczy jest bardzo ważnym momentem w życiu zawodowym każdego aptekarza, bowiem przez swój bezpośredni udział w wyborach każdy ma wpływ na reprezentację swojego zawodu. Dlatego już dziś samorząd zachęca do obecności i aktywnego udziału w tych wyborach.

Więcej: www.woia.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH