XI Forum Rynku Zdrowia

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: LJX/ rynekaptek.pl   21-10-2015, 15:52

XI Forum Rynku Zdrowia XI Forum Rynku Zdrowia

Wydawca i redakcje miesięcznika oraz portali Rynek Zdrowia i Rynek Aptek organizują XI Forum Rynku Zdrowia (Warszawa, 22-23 października 2015 roku).

Ta jesienna dwudniowa konferencja stała się jedną z najbardziej prestiżowych i reprezentatywnych publicznych debat o obecnym stanie oraz przyszłości systemu ochrony zdrowia w Polsce. Co roku gościmy ponad 1000 przedstawicieli szeroko rozumianego środowiska medycznego w naszym kraju, m.in. wybitne postaci medycyny, menedżerów placówek medycznych, przedstawicieli administracji publicznej i samorządowej.

XI Forum Rynku Zdrowia będzie miało szczególny charakter. Spotkamy się bowiem w Warszawie w roku wyborów prezydenckich oraz parlamentarnych.

Zaplanowaliśmy kilkanaście dyskusji panelowych o zróżnicowanej tematyce. Konferencję zainauguruje sesja plenarna pt. "Nowa kadencja - nowe otwarcie w polityce zdrowotnej?". Uczestnicy tej debaty postarają się dokonać swoistego bilansu kadencji 2011-2015 w polskiej ochronie zdrowia.

Podczas tegorocznej edycji Forum, oprócz sesji plenarnej, odbędzie się 15 sesji dotyczących zarówno organizacji, finansów i zarządzania w ochronie zdrowia, jak również terapii w wybranych dziedzinach medycyny. W trakcie debat i paneli tematycznych zwracamy uwagę na kluczowe sprawy dla szeroko pojętej branży medycznej.

Tradycyjnie już zwieńczeniem pierwszego dnia Forum będzie Gala, podczas której uroczyście wręczone zostaną Portrety Polskiej Medycyny - wyróżnienia przyznawane przez redakcję miesięcznika i portalu Rynek Zdrowia.

Miejsce: Warszawa, hotel Sheraton

Organizator: Grupa PTWP S.A. - wydawca m.in. miesięcznika i portalu Rynek Zdrowia oraz portalu Rynek Aptek.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH