Zmiany w radzie nadzorczej warszawskiej Polfy

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: polfa.eu/ rynekaptek.pl   05-02-2015, 12:14

Rada nadzorcza Polfa S.A. z siedzibą w Warszawie podjęła uchwały o powołaniu nowych członków rady. Są nimi: Lucjan Brudzyński i Zdzisław Montkiewicz.

Kadencja powołanych członków rady nadzorczej po zatwierdzeniu przez walne zgromadzenie spółki, zakończy się wraz z końcem kadencji pozostałych członków rady nadzorczej, która wynosi 3 lata.

Lucjan Brudzyński jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów podyplomowych z zakresu prawno-menedżerskiego oraz kierowania projektami europejskimi. Związany jest z podmiotami sektora pozarządowego oraz prowadzi indywidualną działalność gospodarczą w zakresie doradztwa i szkoleń.

Zdzisław Montkiewicz jest absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej, związanym od wielu lat z sektorami finansowymi i ubezpieczeń. Od 2003 roku zajmuje się doradztwem i consultingiem.

Dotychczasowi członkowie rady nadzorczej: Klaudiusz Sytek, Kamilla Sytek-Skonieczna i Janusz Bieniek, zrezygnowali ze swoich funkcji w grudniu 2014 roku. Jako przyczynę rezygnacji podali względy osobiste.

Więcej: http://www.polfa.eu/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH