Zmiany w składzie zarządu BIOMED-LUBLIN

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: LJX/ rynekaptek.pl   14-09-2016, 11:03

Zmiany w składzie zarządu BIOMED-LUBLIN

Rada Nadzorcza BIOMED-Lublin WSiS S.A. podjęła decyzję o dokonaniu zmian w składzie zarządu spółki. Odwołani zostali: Agnieszka Biała oraz Mark Preston. Jednocześnie Rada Nadzorcza powołała do składu zarządu Grzegorza Zabiegłego.

Zmiany w składzie zarządu związane są z zatwierdzeniem układu z wierzycielami przez sąd.

10 czerwca br. Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku wydał postanowienie o zatwierdzeniu układu przyjętego przez zgromadzenie wierzycieli BIOMED-Lublin w ramach postępowania restrukturyzacyjnego spółki.

Grzegorz Zabiegły ukończył studia ekonomiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jest członkiem ACCA (Association of Chartered Certified Accountants).

Karierę zawodową rozpoczął w PricewaterhouseCoopers, gdzie w latach 1995-1999 pracował jako konsultant. Następnie, w latach 1999-2013 był związany z Castrol Polska, kolejno na stanowiskach kontrolera biznesowego, dyrektora ds. planowania i od 2008 roku - dyrektora finansowego oraz członka zarządu.

W latach 2014-2015 prowadził własną działalność gospodarczą w zakresie doradztwa finansowego. W pierwszej połowie 2016 r. pracował jako manager w dziale doradztwa Deloitte.

Posiada doświadczenie w kreowaniu wartości firmy poprzez redukcję kosztów i redukcję zaangażowanego kapitału i oraz wsparcie zarządzania cenami. Z sukcesem prowadził projekty optymalizacji procesów finansowych i operacyjnych oraz projekty wdrożeń i modyfikacji systemów informatycznych.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH