Dzień Aptekarza - prezes NRA składa życzenia

PO GODZINACH

Autor: NRA   23-09-2014, 09:23

Dzień Aptekarza  - prezes NRA składa życzenia

- Po raz jedenasty (24 września) obchodzimy Ogólnopolski Dzień Aptekarza – święto naszego zawodu, święto wszystkich farmaceutów. To święto stało się nam, aptekarzom, szczególnie bliskie. Ten dzień uświadamia nam, że jesteśmy częścią wspólnoty, którą Polacy niezmiennie obdarzają dużym szacunkiem i zaufaniem. To wspólnota wyjątkowych ludzi, którym inni ludzie, nasi pacjenci, powierzają swoje zdrowie i życie – pisze w liście do farmaceutów dr n. farm. Grzegorz Kucharewicz, prezes Naczelnej Rady Aptekarskiej.

- Z tej okazji chciałbym podziękować Koleżankom i Kolegom, którzy z pełnym poświęceniem pracują w aptekach, zawsze gotowi nieść pomoc i służyć chorym swoją wiedzą i doświadczeniem. Wykonujecie zawód zaufania publicznego - to powód do dumy - pisze Grzegorz Kucharewicz.

Szef NRL, podziękował aptekarzom za pracę i zaangażowanie w opiekę nad pacjentami. Jego zdaniem to dzięki profesjonalizmowi i wrażliwości na potrzeby cierpiących zawód ogromnym uznaniem swoich pacjentów i lokalnej społeczności.

- Pozdrawiam wszystkich aptekarzy, członków naszego samorządu. Mam głęboką nadzieję, że będziecie mieli coraz więcej powodów do radości, a praca w aptece stale będzie dla Was źródłem zawodowej satysfakcji. Życzę Wam sukcesów w życiu osobistym i powodzenia w wypełnianiu codziennych obowiązków - kończy Grzegorz Kucharewicz.

Cały list na www.nia.org.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH