IX Plenerowe Spotkanie Aptekarzy Mazowsza

PO GODZINACH

Autor: www.warszawa.oia.org.pl   05-05-2015, 14:21

IX Plenerowe Spotkanie Aptekarzy Mazowsza IX Plenerowe Spotkanie Aptekarzy Mazowsza (foto: sxc.hu)

IX Plenerowe Spotkanie Aptekarzy Mazowsza odbędzie się w ramach VI Rodzinnego Pikniku Integracyjnego Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego 13 czerwca w Starej Miłosnej pod Warszawą.

Organizatorzy szacują, że w imprezie weźmie udział ok. 5 - 6 tys. osób: aptekarze, lekarze, adwokaci, inżynierowie budownictwa, radcy prawni, pielęgniarki i położne.

Przewidywane są: atrakcje dla dzieci w wydzielonym „miasteczku dziecięcym"; turniej piłki siatkowej o puchar prezesa Okręgowej Rady Aptekarskiej w Warszawie, biegi przełajowe kobiet i mężczyzn w kilku kategoriach wiekowych, występy m.in. zespołu Cardioband, Boba Jazz Band z Krakowa, Pan Brzechwa Robi Show; koncert piosenek dla dzieci; turniej tańca towarzyskiego z nagrodami. Przewidywany jest także występ Sebastiana Karpiel-Bułecki z Zespołem Zakopower.

Zamówienia na zaproszenia należy składać do 29 maja 2015 r. Aptekarze zatrudnieni w aptekach ogólnodostępnych mogą składać zamówienia u aptekarzy powiatowych; aptekarze zatrudnieni w aptekach szpitalnych i hurtowniach farmaceutycznych oraz seniorzy - bezpośrednio w biurze Izby (tel. 785-665-517 ); aptekarze zatrudnieni w delegaturze radomskiej - w biurze Izby w Radomiu - (tel. 785-665-516).

Więcej: www.warszawa.oia.org.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH