Łódzkie farmaceutki najlepsze w raftingu

PO GODZINACH

Autor: OIA Łódź/ rynekaptek.pl   23-05-2016, 15:30

Załoga reprezentująca Okręgową Izbę Aptekarska w Łodzi zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji załóg żeńskich w I Mistrzostwach Polski w Raftingu, które odbyły się w dniach 20 - 22 maja br. w Krakowie.

Zawody odbyły się na terenie Krakowskiego Klubu Kajakowego.

Udanych zawodów w duchu szlachetnej rywalizacji życzyła wszystkim uczestnikom zawodów prezes Naczelnej Rady Aptekarskiej, mgr farm. Elżbieta Piotrowska-Rutkowska. Szefowa NRA była jednocześnie członkiem drużyny Naczelnej Rady Aptekarskiej.

Każda załoga miała możliwość 3-krotnego przepłynięcia toru.

Puchar Prezesa NRA i tytuł Mistrza Polski Farmaceutów 2016 w Raftingu, zdobyła załoga Hurtapu z Wiktorem Napiórą jako kapitanem.

Drugie miejsce i srebrny medal zdobyła załoga z Krakowa w składzie: Przemek Szybka – kapitan, Sebastian Janik, Andrzej Stopkowski, Michał Marecki.

Trzecie miejsce i brązowy medal zdobyła załoga z Olsztyna z Romanem Grzechnikiem jako kapitanem.

Najlepszą załogę kobiecą stworzyły farmaceutki z Łodzi z Izabelą Kromkowską jako kapitanem.