Najlepsi farmaceuci żeglarze są w Białymstoku

PO GODZINACH

Autor: OIA Kraków/ rynekaptek.pl   09-09-2016, 13:56

Mistrzem Polski V Żeglarskich Mistrzostw Polski Aptekarzy została załoga z Białegostoku. Drugie miejsce zajęła załoga z Łodzi, a trzecia lokata przypadła ekipie z Olsztyna.

W dniach 2 – 4 września 2016 r. w Piaskach koło Rucianego-Nidy odbyły się V Żeglarskie Mistrzostwa Polski Aptekarzy. Regaty rozegrano na jeziorze Bełdany.

Na starcie stanęło 19 jachtów. Zawody rozegrano w trzech kategoriach: o Puchar Prezesa NRA, o Puchar Prezesa OIA Olsztyn, statuetkę najlepszego sternika.

Pogoda podczas zawodów była idealna, było wietrznie, jednak słonecznie. Po zaciętej, ale fair play walce, Mistrzem Polski została załoga z Białegostoku. Drugie miejsce zajęła załoga z Łodzi, a trzecia lokata przypadła ekipie z Olsztyna.

Wszystkim żeglarzom gratulujemy sukcesów!