Prezes Hurtap honorowym obywatelem Łęczycy

PO GODZINACH

Autor: mojaleczyca.pl, ms / rynekaptek.pl   05-05-2015, 10:04

Prezes Hurtap honorowym obywatelem Łęczycy

Wiktor Napióra, z wykształcenia magister farmacji i prezes firmy Hurtap (ogólnopolski dystrybutor leków), podczas obchodów trzeciomajowych na placu Tadeusza Kościuszki w Łęczycy otrzymał z rąk burmistrza miasta Krzysztofa Lipińskiego tytuł honorowego obywatela miasta Łęczyca.

Hurtap od kilkunastu lat jest jednym z ważniejszych pracodawców w rejonie, a to bezpośrednio przekłada się na rozwój gospodarczy miasta i jakość życia jego mieszkańców.

Wiktor Napióra, dziękując za wyróżnienie, powiedział m.in.: trzydzieści lat temu przyjechałem do Łęczycy, myślałem, że na chwilę, na kilka lat… a zostałem trzydzieści. Jestem związany z Łęczycą, tutaj wychowały się moje dzieci, tu powstała firma Hurtap, o której pan przewodniczący powiedział wiele ciepłych słów, tutaj poznałem wspaniałych ludzi i tutaj mam wielu przyjaciół. Jestem dumny, że jestem mieszkańcem Łęczycy.

Szef Hurtap przekonywał: przez te wszystkie lata starałem się wspomagać jak tylko potrafiłem i potrafię, wspierać wszystkich, którzy zwrócili się do nas o pomoc, dlatego, że mam wrażliwe serce i potrafię zrozumieć problem, co to jest niemoc, co to jest nieszczęście, co to jest głód i brak zdrowia.

Nowy, honorowy obywatel mówił także o tym, jak ważny jest dla niego los dzieci i młodzieży, ze względu na to jak potrafią być beztroskie, szczere i autentyczne. Dodał również, że ma świadomość tego, że ten tytuł zobowiązuje, dlatego też będzie starał się pomagać na ile tylko będzie mógł.

Więcej: mojaleczyca.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH