ŚIA: będą Laury i Medal dla zasłużonych farmaceutów

PO GODZINACH

Autor: ŚIA/rynekaptek.pl   20-04-2016, 15:31

ŚIA: będą Laury i Medal dla zasłużonych farmaceutów

Śląska Izba Aptekarska opublikowała wnioski o odznaczenia Laurem ŚIA oraz Medalem im. Aptekarza Edmunda Baranowskiego.

Wniosek o odznaczenie Medalem im. Aptekarza Edmunda Baranowskiego złożono dla mgr farm. Beaty Dominek-Piasta.

Mgr farm. Beata Dominek-Piasta posiada 20-letni staż pracy. W VI kadencji członek Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej.W VII kadencji - członek Rady ŚIA, członek Komisji Opiniującej Kierowników Aptek. Od 2015 r. również członek Okręgowego Sądu Aptekarskiego w Katowicach. Posiada specjalizację I stopnia w zakresie farmacji aptecznej i stale podnosi swoje kwalifikacje, by służyć pomocą pacjentom.

Wnioski o Laur ŚIA złożono dla:

1. Mgr farm. Danuty Szydłak.

Mgr farm. Danuta Szydłak posiada 39-letni staż pracy. Działa aktywnie na rzecz samorządu aptekarskiego: od III kadencji członek Prezydium Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej, ponadto zasiadała w składzie Okręgowego Sądu Aptekarskiego. Od początku powstania Komisji Opiniującej Kierowników zasiada w jej składzie. Specjalista I stopnia, szkoli młodych magistrów i techników farmacji. Otoczona szacunkiem środowiska dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą.

2. Mgr farm. Jolanty Dominek.

Mgr farm. Jolanta Dominek posiada 43-letni staż pracy. Od II kadencji działa aktywnie na rzecz samorządu aptekarskiego. W III kadencji - skarbnik Okręgowej Izby Aptekarskiej w Katowicach. Członek Okręgowego Sądu Aptekarskiego w Katowicach, obecnie Przewodnicząca OSA w Katowicach. W IV kadencji członek Naczelnej Komisji Rewizyjnej i Sekretarz Naczelnej Komisji Rewizyjnej. Otoczona szacunkiem środowiska, dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH