SIA ogłasza konkurs na najlepszą nalewkę po raz czwarty

PO GODZINACH

Autor: SIA/ rynekaptek.pl   22-09-2016, 14:37

SIA ogłasza konkurs na najlepszą nalewkę po raz czwarty Zwycięskie nalewki z poprzednich edycji

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów z terenu izby do udziału w IV Konkursie ŚIA Nalewek Własnej Receptury - Katowice 2016, który odbędzie się 10 listopada 2016 roku w siedzibie izby w Katowicach.

Zgłoszenie udziału w konkursie należy dostarczyć do 7 listopada 2016 roku.

Uczestnicy zgłaszający się do konkursu zobowiązani są dostarczyć do siedziby Śląskiej Izby Aptekarskiej w Katowicach w terminie do 7 listopada 2016 r. do godz. 15.00, dwie próbki tej samej nalewki (lub innych trunków), o pojemności nie mniejszej niż 200 ml każda. Liczba nalewek zgłaszanych do konkursu przez jednego uczestnika jest dowolna.

Do konkursu zgłaszać można jedynie nalewki oraz inne alkohole (wina, piwa, likiery ...), które nie są dostępne w komercyjnej sprzedaży (pochodzą z domowej produkcji).

Zwycięzcy konkursu Śląskiej Izby Aptekarskiej zostaną zgłoszeni do Ogólnopolskiego V Konkursu Nalewek Własnej Receptury, który będzie organizowany przez Okręgową Izbę Aptekarską w Krakowie prawdopodobnie 25 listopada 2016 r.

Zaproszenie jest również kierowane do farmaceutów chcących wziąć udział w konkursie jako publiczność, która także wyłoni najlepszą nalewkę w kategorii "Nagroda Publiczności". Należy jedynie wcześniej zgłosić chęć wzięcia udziału.

Podczas konkursu odbędzie się również wręczenie nagród dla laureatów II Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego FotoFarm.

Więcej: http://www.katowice.oia.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH