Znamy zwycięzców!

PO GODZINACH

Autor: OIA Kraków/ rynekaptek.pl   25-04-2016, 14:29

Znamy zwycięzców! Zwycięska drużyna

Zwycięzcą V Mistrzostw Polski Okręgowych Izb Aptekarskich w Piłce Nożnej Halowej został zespół reprezentujący Śląską Izbę Aptekarską w Katowicach.

Piłkarze tego zespołu wywalczyli dla Śląskiej Izby Aptekarskiej tytuł Mistrza Polski. Zawodnicy mistrzowskiego zespołu zostali nagrodzeni  złotymi medalami.

Drugie miejsce w turnieju i tytuł Wicemistrza Polski oraz srebrne medale wywalczyli zawodnicy reprezentujący Okręgową Izbę Aptekarską w Krakowie.

Trzecie miejsce przypadło reprezentacji Wielkopolskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej w Poznaniu. Zawodnicy reprezentujący tę izbę zostali nagrodzeni brązowymi medalami.

Zawody odbyły się 23 kwietnia 2016 r. odbyły się w Łęczycy. Organizatorem V Mistrzostw Polski Okręgowych Izb Aptekarskich w Piłce Nożnej Halowej była Okręgowa Izba Aptekarska w Łodzi wraz z Klubem Sportowym HURTAP.