NFZ o programach lekowych

PRAWO

Autor: NFZ/rynekaptek.pl   19-10-2015, 11:12

NFZ o programach lekowych NFZ wprowadza miany w zarządzeniu określającym warunki zawierania w poszczególnych rodzajach świadczeń

Narodowy Fundusz Zdrowia zamieścił na swojej stronie internetowej informację dotyczącą zmiany zarządzenia prezesa Funduszu określającego warunki zawierania i realizacji umów w poszczególnych rodzajach świadczeń - m. in. programy lekowe i chemioterapia.

Zarządzenie zostało ogłoszone w piątek 16 października i wprowadzono go w związku z wejściem w życie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 14 października 2015 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej (Dz. U. poz. 1628).

W zarządzeniu zmianie ulegają m.in. warunki zawierania i realizacji umów w rodzaju leczenie szpitalne w zakresie programy zdrowotne (lekowe), a także w zakresie terapeutyczne programy zdrowotne - program leczenia w ramach świadczenia chemioterapii niestandardowej.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem następującym po dniu podpisania.

Pełna treść zarządzenia: http://www.nfz.gov.pl/zarzadzenia-prezesa/zarzadzenia-prezesa-nfz/zarzadzenie-nr-702015dsoz,6417.html

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH