Jak wycenić lek zawierający spirytus, a jak nalewkę? 19-10-2017, 10:21 Resort zdrowia poinformował o prawidłowym sposobie dokonywanej w aptekach wyceny leków recepturowych zawierających w swoim składzie jednocześnie etanol i nalewki.
Gdyńscy farmaceuci też mają konkurs nalewek 28-09-2016, 15:30 Gdańska Okręgowa Izba Aptekarska oraz Okręgowa Izba Lekarska w Gdańsku ogłaszają konkurs nalewek dla lekarzy i farmaceutów z terenu działania Izb.
III Konkurs Śląskiej Izby Aptekarskiej Nalewek Własnej Receptury 29-09-2015, 11:53 Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów do udziału w III Konkursie SIA Nalewek Własnej Receptury - Katowice 2015, który odbędzie się 13 listopada 2015 r. w siedzibie izby w Katowicach.
Konkurs nalewek w Krakowie 25-11-2014, 14:28 Okręgowa Izba Aptekarska w Krakowie wraz z Okręgową Izbą Lekarską w Krakowie zapraszają członków zrzeszonych w Izbach na trzecią edycję Konkursu Nalewki Własnej Receptury.
Nalewka - na pobudzenie apetytu i ból żołądka 10-11-2014, 14:24 Nalewki to jeden z nielicznych produktów alkoholowych, który zalecają nawet lekarze. Receptury na nalewki były umieszczane w staropolskich książkach kucharskich, a także przekazywane z pokolenia na pokolenie.
Farmaceuci powalczą o tytuł wytwórcy najlepszej nalewki 22-10-2014, 15:34 Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów z terenu izby do udziału w II Konkursie SIA Nalewek Własnej Receptury - Katowice 2014.
Newsletter
Rynek Aptek: polub nas na Facebooku
Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+
Obserwuj Rynek Aptek na Twitterze
RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych