Adam Niedzielski zaszczepiony. Podał gdzie i jakim preparatem

FARMAKOTERAPIA

Autor: TT, Rynek Zdrowia   29-04-2021, 12:35

Adam Niedzielski zaszczepiony. Podał gdzie i jakim preparatem Minister zdrowia Adam Niedzielski podczas zczepienia na covid-19 Fot. ShutterStock Data dodania: 21 grudnia 2022

Już po wszystkim. Serdecznie podziękowania dla personelu punktu szczepień #SzpitalNarodowy. Pełen profesjonalizm - napisał na Twitterze Adam Niedzielski.

Adam Niedzielski zaszczepił się szczepionką AstraZeneca. 

Na Twitterze Ministerstwa Zdrowia w czwartek (29 kwietnia) ukazały się zdjęcia szefa resortu zdrowia stojącego w kolejce do szczepień, wypełniającego kwestionariusz oraz w trakcie szczepienia. 

"Już po wszystkim. Serdecznie podziękowania dla personelu punktu szczepień #SzpitalNarodowy. Pełen profesjonalizm" - czytamy na Twitterze MZ. 

Minister zdrowia Adam Niedzielski zarejestrował się na szczepienie przeciw COVID-19 w minionym tygodniu. System wskazał szczepienie preparatem AstraZeneca.

Minister podał wtedy, że termin jego szczepienia wskazany przez system, przypada za 5 dni.

„System podpowiedział miejsce, czas i preparat - #AstraZeneca. Tak jak deklarowałem nie zawahałem się ani sekundy” - dodał minister zdrowia.

Szef resortu zdrowia Adam Niedzielski urodził się w listopadzie 1973 r., ma 47 lat.

Wcześniej, 27 kwietnia, prezydent Andrzej Duda podał na swoim koncie na Twitterze: ''Wszystkich zainteresowanych informuję, że razem z Agatą zostaliśmy zaszczepieni przeciw Covid19 wczoraj w punkcie szczepień Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Szczepienie przebiegło zgodnie z wszelkimi procedurami i czujemy się dobrze. #SzczepimySię'' - napisał.

Andrzej Duda urodził się 16 maja 1972 r. Ma 48 lat.

Informacji nie towarzyszyły żadne zdjęcia ani nazwa szczepionki, którą przyjęli. 

24 kwietnia - również w punkcie szczepień na Stadionie Narodowym - zaszczepili się premier Mateusz Morawiecki i jego żona Iwona.

Oni też zaszczepili się przeciw Covid-19 preparatem firmy AstraZeneca. Morawiecki urodził się 20 czerwca 1968 r., ma 52 lata. Zaszczepieniu towarzyszyły informacja na mediach społecznościowych i zdjęcie pary.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH