Premier z żoną: szczepionka już na nas czeka. Jaka?

FARMAKOTERAPIA

Autor: Katarzyna Gubała   20-04-2021, 17:17

Premier z żoną: szczepionka już na nas czeka. Jaka? Premier zarejestrował się na szczepienie (fot. screen)

Nikt nie stoi ponad prawem i zasadami, które ustaliliśmy - odpowiada premier Mateusz Morawiecki dlaczego nie zaszczepił się wcześniej, tylko czekał na swój rocznik.

‘’Wczoraj uruchomiono rejestrację dla mojego rocznika - 1968, więc wykręciłem numer 989, podałem dane mojej żony i moje… i jest! Szczepionka - Astra Zeneca - już na nas czeka'' - napisał premier we wtorek (20 kwietnia) na Twitterze.

‘’Razem ze mną bez problemu zarejestrowała się też moja żona, Iwona. Oboje przygotowujemy się na szczepienie’’ - napisał premier Morawiecki na swoim profilu na Facebooku.

Rejestrujmy się i czekajmy na swoją kolej
Dodał: ‘’Wielu z Was pisało, że powinienem to zrobić wcześniej. Dać przykład, że szczepienia są bezpieczne, przeciąć spekulacje o spiskach i niebezpieczeństwie.

Najlepszym przykładem jest konsekwencja, cierpliwość, pokora i determinacja w dążeniu do celu. Nikt nie stoi ponad prawem i zasadami, które ustaliliśmy.

Narodowy Program Szczepień przyspieszył na tyle, że już niedługo każdy otrzyma swoją dawkę - jeśli tylko będzie tego chciał. Rejestrujmy się i czekajmy na swoją kolej’’.

Będzie publiczne szczepienie?
Premier Morawiecki nie podał, kiedy zostanie wykonane szczepienie ani czy zaszczepi się publicznie, tak jak zrobiło to wielu innych polityków. 

Przypomnijmy, że przed kamerami zaszczepili się m.in. marszałek Senatu Tomasz Grodzki, senator PiS Stanisław Karczewski, szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz oraz Waldemar Kraska, wiceminister zdrowia - wszyscy oni są również lekarzami.

Prezydent Andrzej Duda zadeklarował, że zaszczepi się przeciw Covid-19, gdy przyjdzie kolej jego rocznika. Prezydent urodził się w 1972 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH