PZH zaktualizował bazę wiedzy o szczepieniach

FARMAKOTERAPIA

Autor: MSX/rynekaptek.pl   07-09-2017, 08:26

PZH zaktualizował bazę wiedzy o szczepieniach Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Od września działa nowa, odświeżona i uaktualniona odsłona portalu www.szczepienia.info. Wszystkie treści portalu przygotowywane są przez ekspertów Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny.

Portal powstał w 2007 roku z inicjatywy NIZP – PZH oraz Polskiego Towarzystwa Wakcynologii, przekształcając się od tego czasu w obszerną bazę wiedzy na temat szczepień, prezentowaną w nowoczesny, przystępny i przejrzysty sposób.

Wszystkie zamieszczane informacje są bezstronne i obiektywne, poparte rzetelną wiedzą, gruntownymi badaniami naukowymi, doświadczeniem i kompetencjami ekspertów.

Strona Szczepienia.info należy do sieci stron rekomendowanych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) o nazwie Vaccine Safety Net (VSN). Jest jedyną polską stroną internetową posiadającą akredytację WHO dla stron poświęconych tematyce szczepień.

Nowej odsłonie portalu towarzyszy również popularyzujący szczepienia profil na Facebooku: www.facebook.com/Szczepienia.info. NIZP-PZH zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką szczepień do zaglądania na portal Szczepienia.info, do polubienia profilu na Facebooku oraz udziału w dyskusjach.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH