Rak żołądka: zbierają 120 tys. zł na terapię witaminą C

FARMAKOTERAPIA

Autor: To tylko teoria/ rynekaptek.pl   03-07-2017, 10:28

Rak żołądka: zbierają 120 tys. zł na terapię witaminą C Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Od niedawna po sieci krąży link na zrzutkę dla zasłużonego policjanta, na leczenie choroby nowotworowej żołądka z przerzutami do kości. Problem w tym, że pieniądze zbierane są na terapię witaminą C, za 120 tys. złotych.

Pieniądze mają iść na leczenie w klinice leczenia alternatywnego, znajdującej się w Niemczech. Właścicielką jest kobieta, która opisuje się jako "lekarz Anesthesiolog, Specjalizacja w medycynie naturalnej , komlementarnej i biologicznej terapii raka”.

W przypadku mężczyzny, na którego są zbierane pieniądze, zapewne zastosowana będzie „biologiczna alternatywna terapia raka, miedzyinnymi wysokodakowane kroplowki Vit C (do 100gr) leczenie raka metoda Dr.Simoncini".

- Metoda doktora Simonci'ego polega na leczeniu nowotworów za pomocą sody oczyszczonej, która nie ma prawa działać w pożądany sposób. Witamina C jest głównym orężem walki z nowotworami w rękach wyznawców medycyny alternatywnej - ocenia autor portalu "To tylko teoria", który opisuje całą sprawę.

Organizatorzy chcą zebrać 120 tys. złotych.

Wspomnianą klinikę wspiera i reklamuje Jerzy Zięba, m.in. organizator spotkania, na którym występował Andrew Wakefield, człowiek który wypromował merytorycznie fałszywą ideę autyzmu poszczepiennego.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH