7 farmaceutów z szansą na staż w Hiszpanii

Z URZĘDU

Autor: NIA/rynekaptek.pl   19-05-2017, 14:43

7 farmaceutów z szansą na staż w Hiszpanii Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Do II etapu rekrutacji w ramach Międzynarodowego Programu Staży Zawodowych dla polskich farmaceutów zostało zakwalifikowanych 7 farmaceutów – informuje Naczelna Izba Aptekarska.

NIA podaje, że spośród wielu nadesłanych zgłoszeń, do dalszego etapu rekrutacji w ramach Programu zostało zakwalifikowanych 7 farmaceutów:

2 osoby z OIA w Krakowie

1 osoba w OIA w Poznaniu

1 osoba  z OIA w Katowicach

1 osoba  z OIA w Szczecinie

1 osoba  z OIA w Lublinie

1 osoba z  OIA w Gdańsku

Międzynarodowy Program Staży Zawodowych dla polskich farmaceutów organizowany jest przez Naczelną Izbę Aptekarską we współpracy z Sociedad Española de Farmacia Hospitalaria (SEFH).

Program powstał z myślą o farmaceutach szpitalnych, którzy w dynamiczny sposób pragną rozwijać się zawodowo poprzez poszerzanie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych, w oparciu o naukę i wymianę doświadczeń w międzynarodowym środowisku.

SEFH jest hiszpańskim Stowarzyszeniem Naukowym, które wśród swoich celów i funkcji ma promocję, rozwój i zachęcanie do realizacji różnorodnych akcji formacyjnych i projektów naukowych, jak i badań oraz innowacji w zakresie Farmacji Szpitalnej.

Czas trwania stażu w ramach Programu wynosi 4 tygodnie. W 2017  r. przewidywane jest przyznanie od 2 do 4 stypendiów na odbycie stażu.

Więcej: http://www.nia.org.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus


BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH