Dz.U.: tekst jednolity rozporządzenia ws. nadania statutu Biuru do spraw Substancji Chemicznych

Z URZĘDU

Autor: dziennikustaw.gov.pl/ rynekaptek.pl   18-01-2021, 12:21

Dz.U.: tekst jednolity rozporządzenia ws. nadania statutu Biuru do spraw Substancji Chemicznych Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

W Dzienniku Ustaw opublikowano obwieszczenie Ministra Zdrowia z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie nadania statutu Biuru do spraw Substancji Chemicznych.

Opublikowano jednolity tekst rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie nadania statutu Biuru do spraw Substancji Chemicznych (Dz.U. poz.1953), z uwzględnieniem zmian wprowadzonych rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 15lutego 2019r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie nadania statutu Biuru do spraw Substancji Chemicznych (Dz.U. poz.405).

Podany w załączniku do niniejszego obwieszczenia tekst jednolity rozporządzenia nie obejmuje §2 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 15 lutego 2019 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie nadania statutu Biuru do spraw Substancji Chemicznych (Dz.U. poz.405), który stanowi: "§2.Rozporządzenie wchodzi wżycie z dniem następującym po dniu ogłoszenia".

Więcej: https://dziennikustaw.gov.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH