Farmaceuto, masz wątpliwości? Prześlij pytanie

Z URZĘDU

Autor: Częstochowska OIA/rynekaptek.pl   21-07-2017, 14:41

Farmaceuto, masz wątpliwości? Prześlij pytanie Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

W odpowiedzi na zapotrzebowanie aptekarzy, OIA w Częstochowie informuje, że rozpoczyna nowy rozdział działalności w zakresie doradztwa dla farmaceutów i tworzy nową rubrykę w "Gońcu Aptekarskim".

Izba tym samym zamierza pomóc farmaceutom i odpowiadać na pytania dotyczące kwestii zawodowych oraz problemów z realizacją recept.

Z  "farmaceutycznymi bolączkami" będzie można zwracać się do mgr Małgorzaty Milanowskiej, która pełni rolę koordynatora działań. Konsultantem merytorycznym jest zaś mgr Janusz Chmielewski, który w rzetelny i fachowy sposób odpowie na pytania.

Ponadto Częstochowska OIA chce nawiązać stałą korespondencję z Ministerstwem Zdrowia celem rozwiązywania tych najtrudniejszych kwestii.

W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących realizacji recept lub problemów farmaceutycznych z codziennej praktyki aptecznej należy przesłać zapytanie na adres email: pytania.goniec@gmail.com lub na Facebooku Częstochowskiej OIA.

Izba informuje, że pytania i odpowiedzi będą publikowane w kolejnych numerach Gońca w specjalnej formie, która umożliwi gromadzenie i archiwizowanie zdobytej przez farmaceutów wiedzy.

Więcej: http://www.czestochowa.oia.org.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

POLECAMY W PORTALACH